Alanya Mahmutlar

Yangılı cad 11

9:00 - 18:00

Mon. - Sat.

ru
  • English
Сравнить списки

Hakkımızda

KınaciGroupConstructıon bir Türk inşaat şirketidir. Kurucusu 1990 yılında başlayan Ali Kinaci’dir. 2008 yılında şirket oğulları Mustafa Kınaci ve Ercument Kınaci’ye devredildi ve bugüne kadar onların aile şirketidir. 2020 yılına kadar 1000’den fazla daire inşa edildi ve satıldı.

Şirket, projelerinin uygulanmasında Alanya’nın önde gelen Türk inşaat şirketleriyle ortaklıklar kuruyor. İnşaat, gayrimenkul ve restoran işinin yanı sıra KınaciGroupConstructıon, kısa ve orta vadeli yatırım fırsatları, danışmanlık hizmetleri, satış sonrası hizmetlerine (gayrimenkul kontrolü ve yönetimi, oturma izni alma, iş ve ofislerimizin açılmasına) yardımcı oluyoruz.

Şirketimizin temel amacı, sunulan hizmetlerin kalitesini sürekli iyileştirmektir. Tesislerimizi kendimiz inşa ediyoruz, inşaat ve yapı malzemeleri konusunda çok bilgiliyız, böylece tesislerini güvenli bir şekilde sunabilir, kalitelerini garanti edebiliriz.

Her müşteriye bireysel yaklaşım sayesinde Antalya sahilindeki en iyi inşaat şirketlerinden ve emlakçılardan biri olduk.

Bizim bitmiş projeler:

  • Happy Life Homes,
  • Suite Residence,
  • Marmara Residence,
  • Orange Garden Residence,
  • Dolce Vita Residence,
  • CasaBianca Residence ve diğer birçok güzel ve seçkin proje firmamız tarafından inşa edilmiştir.

Şirketin ikinci yönü restoran işletmesidir. Şirket yöneticileri sizi rahat aile kafesi YemenKahvesi Oba’yı ziyaret etmeye davet ediyor. Gurme yemekler sizi bekliyor ve kaliteli kahve, tesisin konuklarını kayıtsız bırakmayacak.

Ekibimiz

Mustafa Ozkınaci

Reyhan Ozer Safarova

Ercument Ozkınaci

Neden KınaciGroupConstructıon seçilmeli?

30 yılı aşkın bir süredir emlak piyasasında çalışarak, gayrimenkul seçeneklerini seçme konusunda geniş deneyime sahibiz. Burada doğrudan geliştiricilerden daireler, yatırım projeleri, doğrudan sahiplerden daire seçenekleri ve son dakika teklifleri görebilirsiniz. Zamanımız bizim için çok pahalı olduğu için yöneticilerimiz sizin için ve fiyat kategorinizde ayrı ayrı gayrimenkul seçecekler! Alanlarındaki uzmanlar tüm sorularınızı cevaplayacak, mülk seçiminde yardımcı olacak, size tüm artılarını ve eksilerini söyleyecektir. Web sitemizde yayınlanan tüm nesnelerin bunların olup olmadığı kontrol edilir.

Şirketin yöneticileri satın alma ve satış işlemine tam olarak eşlik eder, her aşamada noter desteği sağlar, yeni bir yere yerleşmenize yardımcı olur, yüksek kaliteli satış sonrası servis (kiralama) sağlar ve oturma izni almanıza yardımcı olur.

Yöneticilerimiz çalışırken, bürokrasiden uzak kalacaksınız ve kendi başınıza iyi vakit geçirebilirsiniz.

Türkiye’de bir daire satın alma hayaliniz varsa, o zaman profesyonellere güvenin.  Hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacağız. İşimizi seviyoruz ve profesyonel,  dürüst bir şekilde çalışıyoruz! Bizi arayın ! +90 534 522 06 55, +90 542 542 60 38.

Не нашли объект?

Оставьте заявку и мы вам поможем!